FOLYO KESİM(BASKES) ETİKET

Açıklama

FOLYO KESİM ( BASKES) ETİKET 

Hemen hemen her alanda kullanılan bu malzeme değişik şekillerde ve kalıplarda kullanılır.Folyo kesim daha çok yapışkan folyo, vitrin giydirme, indirimlerde, kampanya yazılarında, ofis dekorunda, iç ve dış mekan giydirilmelerinde ve süslemelerinde kullanılır. Yönlendirme levhalarında, tabela yazılarında da kullanılan folyo kesim tekniği ile reklam ve tanıtım sektörü içinde birbirinden farklı ve güzel işlere imza atılmaktadır. Yaratıcılığın ön planda olması gereken çalışmada her fikre önem verilir. Her türlü iklim şartlarına karşı dayanıklı ve sağlam olan folyo çalışmaları ile sektörünüzde öncü olabilirsiniz. Kırılma, çizilme ve yanma gibi olası durumlar en az seviyede meydana gelir.

Folyolar, çekici sofistike ve zarif etiketlerdir. İstenilen her renkte bir folyo etiket veya etiket tonu olabilir. Parlak, mat, opak veya şeffaf olan benzersiz çift-sonlu etiketler dayanıklı bir film etiket veya uygun maliyetli kâğıt etiket üzerinde uygulanabilir. Yüzlerce farklı malzeme üzerinde tasarımınıza ekstra yetenek katan soğuk yaldız uygulamaları da mevcuttur. Soğuk folyolar, tıpkı mürekkepler gibi bir plaka ile uygulanır, böylece grafik veya metnin herhangi bir yerine eklenebilir.

 

Cast Folyo

Cast Folyo daha çok girintili ve çıkıntılı olan uygulama alanlarında kullanılır. Özellikle araç kaplamaları yada araç giydirmeleri denen bu işlemde kullanılan cast folyo sıcak hava ile uygulanmaktadır. Araç giydirmelerinde cast folyonun üzerine özel laminasyon yapılması halinde işlem daha uzun ömürlü olur.

Şeffaf Folyo

Şeffaf folyo özel bir üründür. Dijital baskılar şeffaf folyoda ters baskı olarak uygulanır ve uygulanacağı alanlara içeriden yapıştırılarak kullanılır.

Folyo Kesim Etiket Avantajları

  • * Çok uzun süre dayanıklılığı ve tercih edilen renklerin solmaması,
  • * Dış etkenlerden dolayı yıpranma payının daha yüksek olması,
  • * Vitrin ya da cam gibi göz önünde olan yerlere içten yapıştırılabilmesi. Dışarıdan müdahale edilememesi
  • * Seçilen folyo renkleri diğer alternatiflere göre çok daha parlaktır ve bu parlaklık çok uzun zaman kendini muhafaza eder

Fiyat : sorunuz

Müşteri Hizmetleri

FOLYO KESİM(BASKES) ETİKET adlı ürünümüz ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

+90 216 456 44 83

Benzer Ürünler

Önce Reklam firması olarak doğru ve modern reklam uygulama materyallerini sizlere sunuyoruz.

Reklam sektöründe 16 yıldır hizmet vermekteyiz. Firmamız yurt dışından display standlar ithal etmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
© 2016 | Önce Reklam Hizmetleri » by Dijitmo