KALEM

Açıklama

 

Promosyon kalem modelleri, tercih edilen pratik ürünler arasında yer alır. Promosyon kalem, geniş kullanım alanı ve pratikliğiyle reklam ve tanıtım çalışmalarında sıkça tercih edilen ürünler arasındadır. Logo, adres ve iletişim bilgileriyle özelleştirilebilen bu kalemler, çeşitli sektörlerde etkili bir reklam aracı olarak kullanılır. İlaç firmalarından restoranlara, otellerden kurumsal şirketlere kadar birçok sektör; baskılı kalemleri kreatif bir tanıtım yöntemi olarak benimsemektedir.

Firmaların tanıtımını ve satışlarını desteklemek amacıyla üretilen baskılı ve logolu kalem modelleri, çeşitlilikleriyle dikkat çekiyor. Dokunmatik, ışıklı, fosforlu, geri dönüşümlü, tohumlu, kurşun, kuru boya, promosyon kalem , plastik yapılı firma logolu kalem modelleri arasında özellikle tükenmez kalemler, geniş kullanım alanlarıyla öne çıkıyor. Her model, zengin renk ve çeşitlilikte sunulur; böylece ihtiyaca uygun bir seçenek bulmak daha kolay hale gelir.

Evlerde, ofislerde, okullarda veya herhangi bir yerde hızlıca ihtiyaç duyulan bu kalemler, üzerlerinde taşıdıkları firma bilgileri ile reklamın etkili bir parçası haline gelir. Sizlere kaliteyi ve çeşitliliği sunarak, hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelen promosyon kalem modellerini her zaman en iyi şekilde temin etmeye devam ediyoruz. Şirketinizin ihtiyacına uygun baskılı ve logolu kalem modelleri ile markanızı en iyi şekilde temsil etmek için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Fiyat : sorunuz

Müşteri Hizmetleri

KALEM adlı ürünümüz ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

+90 216 456 44 83

Benzer Ürünler

Önce Reklam firması olarak doğru ve modern reklam uygulama materyallerini sizlere sunuyoruz.

Reklam sektöründe 16 yıldır hizmet vermekteyiz. Firmamız yurt dışından display standlar ithal etmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
© 2016 | Önce Reklam Hizmetleri » by Dijitmo